FR

Commission sectorielle 4 - Construction (2017-2022)

 

 

 

Président

Simoens Willy

Embuild - Vlaamse Schrijnwerkers

 

Vice-président

Schepens Nadia

Bouwunie Algemene en Ruwbouwaannemers

 

Suppléant du Président

N.N.

(X)

Suppléant du Vice-président

N.N.

(X)

Membres

Albertian Lucine
Fédération Nationale des Installateurs-Electriciens (FEDELEC)

Bacquelaine Roland

Belgian Sign Organization (BSO)
 

Baeck Ilse
Bouwunie Infrastructuurwerken

 

Beeck Willem

Nationale Beroepsvereniging voor Installateurs van Centrale Verwarming, Klimatisatie, Luchtbehandeling, Industriële pijpleidingen, Sanitair, Lood en Zinkwerken, Gasverwarming en metalen Bedekking

Buve Michel 

Association Belge des Entrepreneurs d'Etanchéité (ABEE)

 

Camphyn Viviane

Nationaal Verbond van Zelfstandige Elektriciens en Handelaars in Elektrische Toestellen (NELECTRA)

 

Ceyssens Henri

Embuild - Entrepreneurs de Vitrage

 

Claus Eric

Nationaal Verbond van Zelfstandige Elektriciens en Handelaars in Elektrische Toestellen (NELECTRA)

 

Clement Pol

Bouwunie Schrijnwerkers en Interieurbouwers

Decruyenaere Vincent
Bouwunie Infrastructuurwerken

De Groote André

Fédération Belge des Négociants en Matériaux de Construction (FEMA)

 

De Hondt Twain
Bouwunie Stukadoors en Afbouwbedrijven

De Keyser Yves

Embuild - Vlaamse Schrijnwerkers

 

Demuynck Jean-Pierre

Royale Union Nationale des Entrepreneurs Plafonneurs-Cimentiers, Ornemanistes, Plaquistes, Chapistes, Rejointoyeurs, Ravaleurs, Staffeurs et Façadiers (UNEP)

De Smaele Tina

Bouwunie Schilders - Decorateurs

 

De Smet Chris

Union Royale Belge du Froid et du Conditionnement de l’air (FRIXIS)

 

Devilers Joseph 

Embuild - Entrepreneurs de Vitrage

 

Dresse Patrice

Fédération des Entrepreneurs Généraux de la Construction (FEGC)

 

Flamez Nico

Fédération Nationale des Constructeurs de Vérandas (FNCV)

 

Geerts Jean-Pierre 

Nationale Beroepsvereniging voor Installateurs van Centrale Verwarming, Klimatisatie, Luchtbehandeling, Industriële pijpleidingen, Sanitair, Lood en Zinkwerken, Gasverwarming en metalen Bedekking

 

Golinvaux Colette
Embuild

Grauwels Argo

Bouwunie Stukadoors en Afbouwbedrijven

 

Hellemans Dirk

Bouwunie Algemene en Ruwbouwaannemers

 

Jamar Stephan

Royale Union Nationale des Entrepreneurs Plafonneurs-Cimentiers, Ornemanistes, Plaquistes, Chapistes, Rejointoyeurs, Ravaleurs, Staffeurs et Façadiers (UNEP)

 

Kaniewski Nathalie

Fédération de l’Electricité et de l’Electronique (FEE)

 

Kempeneers Koen

Unie van het KMO Bouwbedrijf

Kerstenne Pierre

Association Belge des Entrepreneurs d'Etanchéité (ABEE)

 

Le Clercq Michel

Fédération Royale des Entreprises complémentaires de la Construction (FEDECOM)

 

Lejeune Anne-Laure
Embuild

Lhoëst Jan

Techlink

 

Maes Christophe

Fédération des Entrepreneurs Généraux de la Construction (FEGC)

 

Magnee Stephan

Embuild - Peintres Belges

  

Meganck Jean-Pierre

Belgian Sign Organization (BSO)

 

Mertens André

Embuild - Peintres Belges

Noé Patrick

Fédération Belge des Entrepreneurs de la Pierre Naturelle

 

Ostyn Yvan

Fédération Nationale des Constructeurs de Vérandas (FNCV)

 

Oyen Koen

Bouwunie Schilders - Decorateurs

 

Pardon Willem Joris

Fédération Belge des Entrepreneurs Carreleurs et Mosaïstes (FECAMO)

 

N.N.

Fédération Nationale des Installateurs-Electriciens (FEDELEC)

 

Piedboeuf Sabine

Fédération Belge des Entrepreneurs Carreleurs et Mosaïstes (FECAMO)

 

Piers Eric

Fédération de l’Electricité et de l’Electronique (FEE)

 

Smet Johan

Fédération Royale des Entreprises complémentaires de la Construction (FEDECOM)

 

Staelens Wannes

Bouwunie Schrijnwerkers en Interieurbouwers

N.N.

Fédération Belge des Entrepreneurs de la Pierre Naturelle

 

Van Dingenen Kris

Techlink

 

Van Hoe Marnix

Fédération Belge des Négociants en Matériaux de Construction (FEMA)

 

Van Laer Erik

Union Royale Belge du Froid et du Conditionnement de l’air (FRIXIS)

Van Mol Filip

Eloya

 

Verstraete Geert

Eloya


Waeytens Jean-Pierre

Unie van het KMO Bouwbedrijf