Commission Politique générale PME (2017-2022)

 

 

Président

Ramakers Clarisse - Union des Classes Moyennes National (UCMN)

 

Vice-président

Wambersie Christophe - Syndicat Neutre pour Indépendants (SNI)

 

Membres

Ardies Luc - Buurtsuper

Bertrand Antoine - Union des Classes Moyennes National (UCMN)

Beyens Christine - Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ)

Blokken Mario - Belgische Federatie voor Massage en Schoonheidszorg (BFMS)

Boulanger Catherine - Syndicat Neutre pour Indépendants (SNI)

Brandt Margaretha - Nationale Federatie van Groenten, Fruit en Primeurs

Callaerts Hugo - Beroepsvereniging voor Hondenverzorging (TRIMCANIS)

Cauwert Patrick - Union des Classes Moyennes National (UCMN)

Cleven Alexandre - IZEO

Cornelus Bernard - Chambre Wallonne de Commerce et d'Industrie (CCI Wallonie)

Daelman Maurits - Nationaal Verbond van Zelfstandige Meesterkleermakers

De Bom Erik - Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

De Caluwe Matthias - Federatie van Hotel, Restaurant, Caféhouders en Aanverwanten van Vlaanderen (HORECA Vlaanderen)

De Jaegere Philippe - Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Delanghe Isolde - Nationaal Verbond van Zelfstandige Meesterkleermakers

Delforge Franck - La Défense des Forains Belges (DFB)

Delwiche Tom - Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ)

De Meersman François - Union Nationale des Entreprises du Bois (UNEBO)

Desmet Ilse - Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ)

Fontenai Philippe - Syndicat Neutre pour Indépendants (SNI)

Gillis Mien - Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Grignard Pierre-Philippe - IZEO

Inghels Michel - Fédération Nationale des Serruriers (FNS)

Jungling Jean - Union des Classes Moyennes National (UCMN)

Ledoux Patrick - Nationale Beroepsvereniging van Meubelhandelaars (NAVEM)

Lefèvre Michaël - Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ)

Louwyck Evelien - Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Marck Patrick - Federatie van Webbedrijven (FEWEB)

Mathot Francis - Union des Classes Moyennes National (UCMN)

Mattart Johan - Belgische Federatie der Brandstoffenhandelaars (BRAFCO)

Mattheeuws Christine - Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ)

Mestdagh Johan - Federatie van Webbedrijven (FEWEB)

Michielsen Stijn - Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ)

Nix Jean-Marie - Nationale Beroepsvereniging van Loonsproeiers en Sproeistoffenhandelaars

Reul Michaël - Union Professionnelle du Transport et de la Logistique (UPTR)

Rondelez Anne-Sophie - Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ)

Ruelens Philippe - Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen (NSZ)

Ruwet Jean - Union Nationale des Professions Libérales de Belgique (UNPLIB)

Saretto Valérie - Union des Classes Moyennes National (UCMN)

Six Philippe - Union des Classes Moyennes National (UCMN)

Socquet Frank - Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Soons Wim - Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Spronck John - Vlaamse Metaalfederatie voor de KMO (VLAMEF)

Suinen Philippe - Chambre Wallonne de Commerce et d'Industrie (CCI Wallonie)

Van Aelst Wim - Naturopathica

Van Assche Anton - Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Van Bosch Johan - Nationale Beroepsvereniging van Handelaars in Veevoeders

Vancompernolle Mia - Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Vandenabeele Eric - Belgische Beroepsvereniging voor de Fitness en Wellnessindustrie (BBFW)

Van den Steen Hélène - Union Belge des Médiateurs Professionnels (UBMP)

Van der Paelt Evy - Transport en Logistiek Vlaanderen (TLV)

Van Esch Wim - Federatie Vrije Beroepen (FVB)

Vanhoutte Luc - Beroepsvereniging voor Boekhoudkundige Beroepen (BBB)

Verlinden Karl - Unie van Zelfstandige Ondernemers (UNIZO)

Vermeulen Jef - Unie van de Belgische Kappers (UBK)

Westelinck Patrick - Federatie van de Belgische Autobus- en Autocarondernemers en van Reisorganisatoren (FBAA)